TEKSTESHQIP

Pirro Çako
Mirembrema, Si Je
Lyrics

Hej mirmbrema, vetem je?
Sonte un kam dal pa plan
as per te flirtuar sdua,
a mundet qe te rrim pak bashk,
pak..

Veç bakardi dhe cigare dua qe te pijme kte nat,
te sfidojm ne pa komplekse ndoshta do na sjell pak fat,
pak..

Me fal se dija se ne jete ti kishe nje tjeter,
nuk ke pse trembesh zemer
un i di shum mir limitet,
po dicka ka ndodhur
dhe nga ty sonte s'me iket

Jo jo nuk dua qe ta prish un jeten tende,
vec ti pranoje se dicka te frikshme ke ne mendje,
sonte ke flirtuar dhe shum gjera enderrove,
preke me gishterinjte e mi pse lakmove

A do dalesh prap me mua
kam nevoje per te ndryshuar, per ty eshte ndoshta maksimumi per mua sapo ka filluar,
ka shum raste kur vetdija turbullohet nga alkooli
dhe nje reaksion kimik mundet qe shum shpejt te ndodhi

Me fal se dija se ne jete ti kishe nje tjeter,
nuk ke pse trembesh zemer
un i di shum mir limitet,
po dicka ka ndodhur
dhe nga ty sonte s'me iket

Jo jo nuk dua qe te prish un jeten tende,
vec ti pranoje se dicka te frikshme ke ne mendje,
sonte ke flituar dhe shum gjera enderrove,
prekjen me gishterijte e mi
ti e lakmove

Sapo shikove dhe e pranove

Sonte ke flirtuar dhe shum gjera enderrove,
prekjen me gishterijte e mi pse e lakmove

Sonte ke flituar dhe shum gjera enderrove,
prekjen me gishterijte e mi
ti e lakmove
sapo shijove (ok)
dhe e pranove

DËRGOI: