Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Pixels Production

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.5 / Votuan:  4
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Pixels Production është një video produksion shumë i njohur. Pixels Productions, studio profesionale e cila përkujdeset për Video xhirimin, Fotografimin dhe Reklamimin e mbrëmjeve argëtuese në Diasporë. Kanë qenë realizues të shumë klipeve shqiptare edhe pse tani nuk realizojnë shumë klipe siç bënin më parë....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Facebook

Fanpage

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Artistë Të Ngjashëm:

5 Stars

Lens Production

Exe

Biggy Image

Fly Pictures

Black Fish Entertainment

Manti

Gramafon

Sharri

Blero Ent

Tags: Pixels Production


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet