Më mbaj mend (për 1 muaj)

Pjetër Gjergji

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Pjetër Gjergji është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo e lehtë. Në Dhjetor 1962, Pjetër Gjergji merr pjesë në Festivali I 1-Ë Në Rtsh me këngën "Era Pranverore". Në Dhjetor 1962, Pjetër Gjergji merr pjesë në Festivali I 1-Ë Në Rtsh me këngën "Nje Minute". Në Dhjetor 1962, Pjetër Gjergji merr pjesë në Festivali I 1-Ë Në Rtsh me këngën "Inxhinieres"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Petrit Dobjani

Kristaq Lena

Kastriot Ago

Aranit Kola

Laurin Dezdari

Mimi

Sazan Mecani

Romeo Zeqollari

Gëzim Shkreli

Sotir Afezolli

Tags: Pjetër Gjergji


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet