Më mbaj mend (për 1 muaj)

Pjeter Doda - Do Të Lutem Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Ishim një, e u bëm' dy
Ku na mbeti, kjo dashuri..
Fjalë të ëmbla, e premtime
që ne i dham, erdhi koha për vete ti mbaj

Unë do të lutem, për brenda do të qaj
T'kam dasht me shpirt, jo nuk kam faj
Unë do të lutem, me dhimbje në vetmi
që mos ta kuptosh sa vuaj për ty...

Ti nuk je, nuk jam as unë
Mungesa jote, dhimbje pafund
Ishe vetja, zemra ime Ti në këtë botë
Po për ty ishte e kot.

Unë do të lutem, për brenda do të qaj
T'kam dasht me shpirt, jo nuk kam faj
Unë do të lutem, me dhimbje në vetmi
që mos ta kuptosh sa vuaj për ty...


Pjeter Doda - Do Të Lutem
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Do Të Lutem".
3. Video është e këngës "Do Të Lutem", por nuk këndohet nga Pjeter Doda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0