Plator Gashi
Plator Gashi

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

  • Vendlindja:
  • Prishtinë
  • Jeton në
  • MynihBiografia

Plator Gashi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo jazz.
Nuk ka akoma asnjë informacion...


>> Dërgo Biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0