Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Pleurat Stublla

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 29 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Pleurat Stublla është një këngëtar i njohur. Pleurat Stublla doli në skenë qysh në moshë të re nga viti 2008. Pleurat Stublla ka diplomuar në shkencat kompjuterike në 2013, krahas angazhimeve të tij në muzikë. Ai vazhdon ta kultivojë këngën e mirëfilltë shqipe duke qenë pjesë e pandashme e ahengjeve dhe mbrëmjeve të ndryshme familjare. Ka bashkëpunuar dhe bashkëpunon me shumë kolegë dhe vazhdon të jetë aktiv në skenën muzikore me shumë projekte të reja e këngë. Jeton në Prishtinë me familje...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtareKenge Dasmash Live (2018)

Live 2014 (2014)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Ismail Balidemaj

Valki

Extrem Brati

Dukati

Granit Ahmeti

Zeid

Ram Kukaj

Fifty

Muaad

Shqipran Maliqi


Tags: Pleurat Stublla

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet