A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12
BIOGRAFIA: Plisat është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Plisat jane grup i tifozeve nga Prishtina, qe jane aty per te ne qdo hap.Sipas disa te dhenave thuhet se grupi i ketyre Ultras-eve eshte themeluar ne vitin 1987. Ngjyrat e tyre jane bardhe e kalter dhe sidomos kane logon me nje burre me plis "mbi krye". Ne krye te tyre eshte Albert Kastrati apo i njohur edhe si "Tigri"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Exception

Alternative

Bulza

Grupi Mister

Revolt Klan

Tracks Band

Korgelt

Natyral

Spirit Voice

Alar Band


Tags: Plisat

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019