Më mbaj mend (për 1 muaj)

Pllum Vatnikaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.2 / Votuan:  11
BIOGRAFIA: Pllum Vatnikaj është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike dhe popullore e Shqiperisë së veriut. Më datë 29 Gusht 2016, Pllum Vatnikaj publikon videoklipin "6 Tetor 68". Më datë 19 Qershor 2017, Pllum Vatnikaj publikon videoklipin "Kenge Per Tome Doshin". Më datë 20 Tetor 2019, Pllum Vatnikaj publikon videoklipin "Nimo Zot E Ora E Shales". Më datë 27 Qershor 2020, Pllum Vatnikaj publikon videoklipin "O Kelmend". Orkestrimi i këngës u punua nga Behar Neli. Më datë 19 Qershor 2021, Pllum Vatnikaj publikon videoklipin "Tropojan Emri...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Pllum Vatnikaj

Komente 0