Pllum Vatnikaj
Pllum Vatnikaj
Pllum Vatnikaj
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Pllum Vatnikaj është këngëtar. Më datë 29 Gusht 2016, Pllum Vatnikaj publikon videoklipin "6 Tetor 68".

Më datë 19 Qershor 2017, Pllum Vatnikaj publikon videoklipin "Kenge Per Tome Doshin".

Më datë 20 Tetor 2019, Pllum Vatnikaj publikon videoklipin "Nimo Zot E Ora E Shales".

Më datë 27 Qershor 2020, Pllum Vatnikaj publikon videoklipin "O Kelmend". Orkestrimi i këngës u punua nga Behar Neli.

Më datë 19 Qershor 2021, Pllum Vatnikaj publikon videoklipin "Tropojan Emrin E Kem".

Më datë 7 Shtator 2021, Pllum Vatnikaj publikon videoklipin "Epja Zot Nikaj-Merturit".

Më datë 13 Qershor 2022, Pllum Vatnikaj publikon videoklipin "Djemte E Shoshit". Muzika dhe orkestrimi i këngës janë shkruar nga Behar Neli.

Më datë 11 Gusht 2023, Pllum Vatnikaj publikon videoklipin "Moj E Mira".

Më datë 8 Tetor 2023, Pllum Vatnikaj publikon videoklipin "Dashuria Jonë". Muzikën dhe orkestrimin e këngës e punoi Besnik Zikolli, ndërsa tekstin e shkroi Abaz Selmani.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 1