Live Video

Pllum Vatnikaj - Ndryshe Ti E Ndryshe Une  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

10/07/2016

2016-07-10T20:34:55


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ndryshe Ti E Ndryshe Une" kënduar nga Pllum Vatnikaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Pllum Vatnikaj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Pllum Vatnikaj: