Official Video

Top 200

Pllum Vatnikaj - Kenge Per Tome Doshin  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

19/06/2017

2017-06-19T21:40:53


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kenge Per Tome Doshin" kënduar nga Pllum Vatnikaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Pllum Vatnikaj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Pllum Vatnikaj: