Më mbaj mend (për 1 muaj)

Pllum Vatnikaj - Epja Zot Nikaj-Merturit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Du me knu nji kang kreshnike
Per kto kulla shum fusnike
Jan dy fise légjendaire
Qe kan ba shsipen krenare
E kan ruj me nder flandrin
Ruji zot nikaj merturin

Ref:
Hejjjj ka than shqipja nopal t'flamurit
Epja zot nikaj merturi
Epja zot ma te miren hise          2X
Si dy vllazen ooo jan dy fisee

N'qafe te kolçit kem kufinin
Atje bajm gjithmon betimin
Per mej  mbrojt kalat e gurit
Djemt e Nikajve dhe te Merturit
Kan thy Pasha dhe Sulltana
Se dragon ojj ka lind nanaaaaa

Ref:
Hejjjj ka than shqipja nopal t'flamurit
Epja zot nikaj merturi
Epja zot ma te miren hise          2X
Si dy vllazen ooo jan dy fisee

N'kaki te nikajve preron hana
Ne at qaf te agrit pisket zana
Mlidhen burrat rreth ogjakut
Me ja knu lavdin bajrakur
Historia e te parve ton
o ne na ba krenar gjithmon

Ref:
Hejjjj ka than shqipja nopal t'flamurit
Epja zot nikaj merturi
Epja zot ma te miren hise          2X
Si dy vllazen ooo jan dy fisee


Ky tekst u dërgua nga Mirela Vuka

Pllum Vatnikaj - Epja Zot Nikaj-Merturit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Epja Zot Nikaj-Merturit".
3. Video është e këngës "Epja Zot Nikaj-Merturit", por nuk këndohet nga Pllum Vatnikaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Pllum Vatnikaj:


Komente 0