Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
  • Mosha:
  • 25 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Poku është një këngëtar. POKU GET-UP emrin e vertet e ka XHAKU KASA. qe i vogel XHAKU ka pasur enderr kercimin (BREAK DANCE0 & MUZIKEN ai merrte pjes neper organizimesh te vogela qe shkolla ja mundesonte duke performuar (BREAK DANCE) por nga bota e muzikes nuk hiqte dor . me pas ai u njoh me shokun e tij te quajtur ne emrin e artit (LEVIS ) dhe mendua te hapin nje grup muzikor i quajtur (GeT-uP)ne 2009 ata filluan dhe nxorren kengen e tyre te par "krejt GeT-uP co...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Kasamo

Niti

Katilirrebel

Ardy

Leon Zaskoku

Addi Pllana

Arjan Lekaj

E-Mc Intro

Lindi Sahiti

Captious Kidi

Tags: Poku, Get-Up, Xhaku Kasa


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet