A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Polifonia Labe

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  30
Polifonia Labe është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore polifonike.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Grupi Polifonik I Mallakastres

Jehona Labe

Grupi I Pleqve Të Himarës

Grupi Polifonik I Bençes

Grupi Ergjëria

Grupi Polifonik Kolonjë, Gjirokastër

Violinat E Lapardhasë

Korgelt

Ligji Rruges

Infinit Records


Tags: Polifonia Labe, Vlora

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019