Më mbaj mend (për 1 muaj)

Polifonia Labe - Dene Moj Kadene Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  3

C'deshe moj ne vendin tene
Deno moj kadene

Kisha ardhur qe mbreme
Deno moj kadene

Te takohesha me nene
Deno moj kadene

Porosite qe me kish dhene
Deno moj kadene

Ajo ishte moj buke dhene
Deno moj kadene

Uratat moj cu bene neme
Dano moj kadeneNuk kemi video për këtë këngë.
Polifonia Labe - Dene Moj Kadene
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dene Moj Kadene".
3. Video është e këngës "Dene Moj Kadene", por nuk këndohet nga Polifonia Labe.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Polifonia Labe:


Komente 0