Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Polifonia Labe - Fjalet E Qiririt


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

14/07/2012

2012-07-14T16:52:52Une per ju do te ri te tretem
as sa qiri te mos mbetem
te venitem te digjem dot ket deshir e kam ca mot

Jo as zjarit nuk i druhem dhe kur sdua qe te shuhem po te digjem me deshir qe te bej drit sa me mire
oooo oooo oooo

Kur te me shihni se jam tretur mos besoni se kam vdekur jam i gjall e jam ne jet jam ne driten e vertet

Une jam ne shpirtin tuaj flaken time se mer i huaj
oooo oooo oooo

Me eshte falur mua durimi andaj po digjem si trimi qe te jeni ju me mire te mos mbeteni ne ersire

Dua shum fjal te ju them po kam frik se digjem shpejt mos haroni urtesine trimerine e bujarine


Ky tekst u dërgua nga  Behar
Më Shumë Këngë Nga Polifonia Labe:

Më Shumë...