Më mbaj mend (për 1 muaj)

Polifonia Labe - Erdhen Hasmerit Tek Porta Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Erdhën hasmërit te porta,
Demir more bir.
djalë more bir.
Ngrehu Demir rrëmbe martirë,
Demir more bir.
djalë more bir.
Hesht nëno mos prish fiqirë,
Demir more bir.
djalë more bir.
Ata janë mysafirë,
Demir more bir.
djalë more bir.
Kemi bërë kryshqi të mirë,
Demir more bir.
djalë more bir.Nuk kemi video për këtë këngë.
Polifonia Labe - Erdhen Hasmerit Tek Porta
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Erdhen Hasmerit Tek Porta".
3. Video është e këngës "Erdhen Hasmerit Tek Porta", por nuk këndohet nga Polifonia Labe.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Polifonia Labe:


Komente 0