Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Polifonia Labe - Zoge E Gjirokastres


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

10/06/2016

2016-06-10T07:40:10


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Zoge E Gjirokastres" kënduar nga Polifonia Labe.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Ansambli Vokal I Gjirokastres. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

zoge e bukur moj
fluturon permbi dritare
je e mire dhe lozonjare
sa here te shikoj
me ndricon fytyra moj
zoge e gjirokastres
je ti ajo qe mendjen ta lulezonMë Shumë Këngë Nga Polifonia Labe:

Më Shumë...