Më mbaj mend (për 1 muaj)


Polifonia Labe - Janines Ci Pane Syte
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Janines Ci Pane Syte".
3. Video është e këngës "Janines Ci Pane Syte", por nuk këndohet nga Polifonia Labe.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Polifonia Labe - Janines Ci Pane Syte Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Komente

Asnjë Koment

27/12/2007

2007-12-27T10:16:45+01:00Janines si pana site ishte premte ajo dite
jaa... janino

zeneli me te velcione cau mes per mes taborre
jaa... janino

Janine si pane syte ishte premte ajo dite
jaa... janino

zenel celua vet i dite zeneli me te velcione
jaa... janino

Jaa. Janino jaa. Janino

Ishte e premte ajo dite zenel celua vet i dite
jaa... janino

zenelini me te velcione cau mes per mes taborre
jaa... janino

Jaa... jaa... ja...
jaaa jaaa jaaaaa
Janinen si pane syte jaaa janinoo


Më Shumë Këngë Nga Polifonia Labe:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë