Më mbaj mend (për 1 muaj)


Polifonia Labe - Dale Moj Bandille Dale

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dale Moj Bandille Dale".
3. Video është e këngës "Dale Moj Bandille Dale", por nuk këndohet nga Polifonia Labe.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Polifonia Labe - Dale Moj Bandille Dale  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  14

Komente

Asnjë Koment

28/02/2015

2015-02-28T14:19:49+00:00Atje posht te udhe e madhe
Dale moj bandille dale
Atje posht te udhe e madhe
Dale moj bandille dale

E ndenja ndeza nje cigare
Dale moj bandille dale
Nenja neza nje cigare
Dale moj bandille dale

Me shkon nje margaritare
Dale moj bandille dale
Me shkon nje margaritare
Dale moj bandille dale

Me goje s'me foli fare
Dale moj bandille dale
Me goje s'me foli fare
Dale moj bandille dale

E fol moj fol se me ngre vape
Dale moj bandille dale
E fol moj fol se me ngre vape
Dale moj bandille dale

Ketu neser me ke prap
Dale moj bandille dale
Ketu neser me ke prap
Dale moj bandille dale


Ky tekst u dërgua nga Enxhela Seferi
Më Shumë Këngë Nga Polifonia Labe:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet