Më mbaj mend (për 1 muaj)

Polifonia Labe - Ditet E Beharit Si Margaritare Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Ditet e beharit
Si margaritare
Te prillit te majit
Me te mira jane

Ref.
Dhe ju lumte goja kush e tha me pare
Nje mij here do doja te ishim behare

Bilbilat e malit
Violin dhe kitare
Tenda afer stanit
Si vile ne Havane

Zemra i rreh djali
Si deti me balle
Dashuri e djallit
Te ngre havadane

Dikur afer fshatit
Nje thellez kam pare
Dhe i lutet fatit
Thellezen ta marre.


Polifonia Labe - Ditet E Beharit Si Margaritare
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ditet E Beharit Si Margaritare".
3. Video është e këngës "Ditet E Beharit Si Margaritare", por nuk këndohet nga Polifonia Labe.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Polifonia Labe:


Komente 0