A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  498
  • Emri i Vërtetë:
  • Shqiponja Karafilaj
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Poni është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe popullore vlonjate. Ponin e njohim te gjithe per hapin e saj te madh qe beri ne ndryshimin e muzikes popullore dhe per stilin e vecante qe ajo ka ndryshe nga te tjeret. Ajo tregon per dashurine Labe qe ndjen ne shpirt te cilen e shfaq dhe ne albumin e saj me te njejtin titull. Poni shprehet se karakteri I saj 24 karat Lab ka bere qe ajo te kendoje kenge labe dhe te zgjedhi kete gjini te muzikes. Me nje numer te madh adhuruesish nga e gjithe Shqiperia Poni vazhdon te...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare

Indentitet (2019)

Bio (2015)

Xhan Xhan! (2013)

Fjala Ime Eshte Kenga (2010)

Shpirtin Kam Tek Ju (2008)

The Best (2006)

Dashuria Labe (2006)

As Po As Jo (2005)


» Dërgo Një Këngë »

Amerikano
Me Dhe Emrin Nene
Dil Moj Dil
Nuse Miresevjen
Zemra Bam
Dashuria Labe
Deti Hesht
Te Ndare
Hopa Hopa
Laberi Moj Laberi


Përkthime (24)


Artistë Të Ngjashëm:

Jeta Faqolli

Alida Hisku

Morena Reka

Greta Berati

Ermira Babaliu

Gerta Heta

Vjollca Luka

Ema Qazimi

Habibe Ostreni (Bibe)

Fatma Zyberi


Tags: Poni, Shqiponja Karafilaj

Poni në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019