A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Poni - Hopa Hopa


Choose star rating

Rating:  4.4 / Votes cast:  23

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2008

2008-12-01T00:00:00

Song from the album:

"Yjet E Kenges Popullore Shqiptare (Vol.1)"

Song from the album:

"Shpirtin Kam Tek Ju"
Hopa hopa me ngadale
kush ti bleu ato sandale
ky bandilli se s'mi bleu
me sandale me genjeu

Nuse moj naze madhe
sa bukur dukesh ne valle
sa bukur dukesh ne valle
hopa hopa me ngadale

Hopa hopa me ngadale
kush ti bleu ato sandale
ky bandilli se s'mi bleu
me sandale me genjeu

Nuse moj naze madhe
jo mos qaj se nuk ke halle
ky gezim kjo dasme madhe
hopa hopa me ngadale

Hopa hopa me ngadale
kush ti bleu ato sandale
ky bandilli se s'mi bleu
me sandale me genjeu

Nuse moj marshallah
se po sa moj bejme gjynah
hajde nuse dil ne valle
hopa hopa me ngadale


Lyrics submited by Lela
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019