Më mbaj mend (për 1 muaj)

Poni - Jap E Jap Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  39ah moj shoqe c kam nje halle
se c me vjen nje djale verdalle
nuk me le te dale ne shkalle
thot qe jam me yll ne balle(2)

ref
jap e jap e s ta them dot
zemra po me behet cop
te dua djale me koke

syte me pikojne lot(2)

a c me lodhe o djalo e o bo bo

thote qe jam me yll ne balle
mendjen se c ma beri dhalle
si ai jo nuk kam pare
shpirtin zemren ma ka vrare(2)

ref
jap e jap e s ta them dot.......................(2)

shpirtin zemren ma ka vrare
do ta pres neser ne shkalle
do ti them nja dy tri fjale
ja t me lere ja t me marre(2)

ref
jap e jap......................(4)

a c me lodhe o djalo e o bo bo


Ky tekst u dërgua nga Xhesmina IbrahimiPoni
Publikimi: 01/12/2008
Muzika: Edi Balili
Teksti: Poni
Orkestrimi: Edi Balili
Production By Muza - House Recording


Poni - Jap E Jap
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jap E Jap".
3. Video është e këngës "Jap E Jap", por nuk këndohet nga Poni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Poni:


Komente 0