Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2
Ponx është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop.
Nuk ka akoma asnjë informacion...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Faton Maloku

Blackjack

Albotoxic

Lony

Skizz

Orianel

Luxhi

Bcrazy

BennyBlaze

King Link

Tags: Ponx


Komente mbi këtë artist