A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
  • Vendlindja:
  • Vushtrri 
  • Mosha:
  • 28 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Potera është një këngëtar i njohur. Qendrim Rexhepi ka jetuar ne Podujev deri ne moshen 5 vjeqare, masnej ka vazhdu jeten ne prishtin shkollimin ne hasan prishtin shkolla fillore shkollen e mesme ne teknik. Qysh nga mosha 13 vjeqare ka shkru vjersha rima ndryshme per jeten personale.NE moshen 15 vjeqare inqizon kengen e par dhe e shperndan vetem ne shoqni . KEnget e para jan zhdukur sepse nuk jan shpernda ne internet vetem neper shoqni dhe muziken e bente per hobi, po me kalimi...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Napoleon

Papushi

Dossi A.K.A Professional's

Edijan Muhaxheri

Cadox

Vegim Furra

Explicit

Herolind Ramabaja

Jokker

Patriot Deliu


Tags: Potera

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019