Më mbaj mend (për 1 muaj)

Potpuri Me Bilbilat

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  60
BIOGRAFIA: Potpuri Me Bilbilat është një grup artistësh i njohur. Në vitin 2004, Potpuri Me Bilbilat publikojnë albumin "Potpuri Me Bylbylat"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë KomentPotpuri Me Bylbylat (2004)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Grupi ARB

Kadenca Dhe Naseri

Night Rappers

Grupi Mjellma

Ligji Rruges

Orient Express

Supernova

Kthjellu

Tempulli G

Madd Dogs

Tags: Potpuri Me Bilbilat, Bilbilat


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet