Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Pozitiv Records

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Pozitiv Records është një grup artistësh. Pozitiv Record's u formua ne vitin 2006 nga (Endrit Haxhiu ) - Ennd (Jon Shala) - Kevin dhe (Ardi Rama) - Lee por ky i fundit ka dalur prej grupit per disa probleme kanga e par e pozitivrecords ishte Amaterat kenduar nga :Kevin ft ennd ,lee - sKin ajo nuk ishte profesionale por nuk ishte Profesionale por vetum si Demo. Pastaj Kan dalur edhe disa kang tjera p.sh Lee ft Skin Doog (Nata) , Kevin ft ennd. (Inaqort) etj... Në Vitin 2007 Në krah të ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Albi Dhe Eri

Etno Gangs

Te Tjeret

Bloody Gangstaz Family

Wan Gangsta

P.E.Z

Crunkboys

Down Town

Magma

Armial

Tags: Pozitiv Records, Positive Records


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet