Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Pozitiv Records
Nuk ka akoma asnjë votë

Pozitiv Records është grup artistësh. Pozitiv Record's u formua ne vitin 2006 nga (Endrit Haxhiu ) - Ennd (Jon Shala) - Kevin dhe (Ardi Rama) - Lee por ky i fundit ka dalur prej grupit per disa probleme kanga e par e pozitivrecords ishte Amaterat kenduar nga :Kevin ft ennd ,lee - sKin ajo nuk ishte profesionale por nuk ishte Profesionale por vetum si Demo. Pastaj Kan dalur edhe disa kang tjera p.sh Lee ft Skin Doog (Nata) , Kevin ft ennd. (Inaqort) etj...
Në Vitin 2007 Në krah të djatht te pozitiv records-it ishte Donqe,Skin Doog,Wettiak c4 etj.
Këngtart e këtij grupi jan :Kevin ennd c4 SidO Wettiak jan edhe disa antar t tjer q nuk kendojn si: Donqe Lala RRuki Tornados etj Producent i pozitivrecords-it eshte Kevini pas nje kohe te gjate pozitiv record del thell n skenen e Hip-Hop-it me kengen profesionale nga: Kevin ft ennd & c4 "Ska ma qetsi"

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet