Më mbaj mend (për 1 muaj)

Prek Vukaj

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Prek Vukaj është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqiperisë së veriut dhe popullore folklorike. Në vitin 2016, Prek Vukaj publikon albumin "Moti Zemra Me Ka Kerkue". Më datë 28 Maj 2018, Prek Vukaj publikon videoklipin "Qamili I Vogel". Më datë 3 Qershor 2019, Prek Vukaj publikon videoklipin "N’Ato Kodra". Më datë 4 Prill 2020, Prek Vukaj publikon videoklipin "Moj Shkodrane"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë KomentMoti Zemra Me Ka Kerkue (2016)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Brahim Godanci

Fran Preçi

Gezim Berisha

Mergim Mazreku

Ralien

Albo 06

Fida

Lil Erdi

Ekrem Bislimi

Sazan Mecani

Tags: Prek Vukaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet