TEKSTESHQIP

Prek Vukaj & Bekim Zymeri
Shqipja Kangen S'e Ndale Kurre
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Shqipja Kangen S'e Ndale Kurre" kënduar nga Prek Vukaj & Bekim Zymeri.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Kënga vjen me tekst të shkruar nga Besnik Palnikaj.