Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Premenstrual Syndrome

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Premenstrual Syndrome është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo rock. Premenstrual Syndrome është një grup rroku i përbërë nga 4 vajza, Uendi Pustina (bateristja), Eriseda Hasa (vokalistja), Orkida Braculla (kitaristja), Ina Havaraj (bassistja). Fillimisht vajzat e nisën rrugëtimin e tyre duke rikrijuar kovera të grupeve rroku të formuar vetëm nga femra si “Hole”, “The Runaways”, “Bikini Kill”, “Babes in Toyland” e të tjerë. Dëshira për të marrë pjesë në konkurse “live” apo koncerte të ndryshme, vajzave ju kërkua t...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Permit Of Stay

Haliband

Red Dog

Germs

Sunrise

Curlies

Pinkmetal

Bystander

Grupi Na

Grupi Simbol

Tags: Premenstrual Syndrome


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet