A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Premtim Mehmeti

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Premtim Mehmeti është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne, tallava dhe popullore dasmash. Më datë 5 Tetor 2009, Premtim Mehmeti publikon videoklipin "As N'at Ane E As N'ket Ane". Më datë 5 Maj 2010, Premtim Mehmeti publikon videoklipin "Prape Te Dua". Më datë 18 Nëntor 2012, Premtim Mehmeti publikon videoklipin "Pranoje". Më datë 13 Prill 2013, Premtim Mehmeti publikon videoklipin "Krejt I Di". Më datë 24 Nëntor 2014, Premtim Mehmeti publikon videoklipin "Puthjet Me Helm". Më datë 20 Qershor 2016, Premtim Mehmeti publik...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare

Ëmbël Ma Ke Lanë (2017)

Prap Te Dua


» Dërgo Një Këngë »

Na Dy
Potpuri 2016
Prape Te Dua
Ëmbël Ma Ke Lanë
Pranoje
As N'at Ane E As N'ket Ane
Puthjet Me Helm


Artistë Të Ngjashëm:

Isa Neziri

Xhezahir Elezi (Xheza)

Sabi

Anton Keraj (Toni)

Avdi Mjeku

Fidaim Aliu

Meti Maloku

Ibrahim Kasami

Fisnik Ristemi

Remzi Leka


Tags: Premtim Mehmeti

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019