TEKSTESHQIP

Prena Beci
Moj E Mira
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Moj E Mira" kënduar nga Prena Beci.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Këngën e orkestruan bashkarisht Alban Arifi & Alban Arifi.