Më mbaj mend (për 1 muaj)


Presioni - S’ka Shki Shki...

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S’ka Shki Shki...".
3. Video është e këngës "S’ka Shki Shki...", por nuk këndohet nga Presioni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Presioni - S’ka Shki Shki...  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

15/11/2008

2008-11-15T14:45:30+00:00ref:
po po po...luje belin oo/
kalle qiko mo lirija qysh e do/
ooooo/
ska shki,shki,shki,shki,shki,
ska shki,shki,shki-jo jo
ska shki,shki,shki,shki,shki,
ska shki,shki,shki-jo jo

Presioni(1)
e kshyrsha e kshyrsha,kshyrsha shoqnin/
festojn lirin ,hiq spo jau nin/
knohet ska shki,shki mbetet shqiptari/
hargjohet shum raki vallzohet pa kufii/
.....................perzime me HIP HOP/
m'barimi del pop sikur mu kan tu lujt me top/
nejse ska rensi talent nese ski,as une ma mir sdi veq munona mu perzi/

ref:
po po po...luje belin oo/
kalle qiko mo lirija qysh e do/
ooooo/
ska shki,shki,shki,shki,shki,
ska shki,shki,shki-jo jo
ska shki,shki,shki,shki,shki,
ska shki,shki,shki-jo jo

Presioni(2)
(ee fike kallee..)o fatush si ti sdin kerkush/
as lalushime dadush/
(ee mos u pii..)RAKIA-ktu rrin me rakia .....henesia/
(nuk jam moo...)si perpara pra/
shum i pim ka ra ,ma serioz jam ba/
(e destan beguu)kshyr te onë/
gjysa tpit po i sha,13 okem bon/
(ma ka lan,ma ka lan)smi kish lan/nanes i kam than paret ku me mi lan/
tash skamme qka me pi,për pa hi veresi/
syni a me pii,zemer bes a kij/
(hajt ta lidhim )besën nyje/
qe saher t'vije ,belesh me pije/
(Harrojee)sherbysja m'ka than/
qfar bese met than ,ti a budall je ba ?/

ref:
po po po...luje belin oo/
kalle qiko mo lirija qysh e do/
ooooo/
ska shki,shki,shki,shki,shki,
ska shki,shki,shki-jo jo
ska shki,shki,shki,shki,shki,
ska shki,shki,shki-jo jo

Presioni (3)
tash dridhe ,drishe belin qiko apet sille/
livrit si e pime mos rri se e ngrime/
hiqoju marres ma je ardh nej me ba/
luje ,luje pra diqka dojm me paa/
am ti mu raki ,vendos mu u pi/
kurgjo sdu me ni,su mu ba.......!/
eja me festu ,me kcy e mu tranu/
prej lezeti me munu naj njanen me trathtu/

ref:
po po po...luje belin oo/
kalle qiko mo lirija qysh e do/
ooooo/
ska shki,shki,shki,shki,shki,
ska shki,shki,shki-jo jo
ska shki,shki,shki,shki,shki,
ska shki,shki,shki-jo jo


Ky tekst u dërgua nga T.a.g A.k.a Shizofren(bujari Gjilan)
Më Shumë Këngë Nga Presioni:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet