Më mbaj mend (për 1 muaj)

Presioni - Unknwon (Feat. Rebel)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Nuk kemi video për këtë këngë.

pse po shkoni ju na jena te 3-nt po ju jeni t'lodht edhe pse jena t'fort kena mu kan apet se nanen ja hajna a u bo un veq po shitna mangup po sjom jo veq jom njeri me taktiit i boj qikat rrumbluaak ej veq ni sen mos harro se tkam dashur fort bukuroshe per ty veten e lendova veten e lash keq ty deshirat ti plotsova menova qe ti je dashnia e vertet menova qe man fund fatin e kum gjet po ti ike shkove n'heshtje mu largove premtimet qe mi the kurr si plotsove po ti mos mu largo pa ardres


Ky tekst u dërgua nga Hamit


Publikimi: 03/02/2012Më Shumë Këngë Nga Presioni:


Komente 0


Presioni - Unknwon
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Unknwon".
3. Video është e këngës "Unknwon", por nuk këndohet nga Presioni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.