Më mbaj mend (për 1 muaj)

Presioni - Sikur Na Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Ref: 1x
....................................................
Kshyri tani kejt tu hec gjon sikur na
... senet tona si me kon tu knu na
....................................................

....................................................
Ky o trip pa gjymtyra e katrore
Thjesht qka boj e qef n'fletore
Hon e don del dikush qe i pengojn fjalt e mija
Prap e ngojn spo thom se kurkush spo ankohet
Un bash me havera si vera kur dvjen ka dera
...... po flak ja qesim timin
Kush ma ka inati ja rriti tatimin
Op op bre njeri qat pronen private
Pe kthejm tripin tash 260 shkall haa femna mu kall
Qishtu babes ndrequm ndrequm bohet tripi nays


Ky tekst u dërgua nga  GazmendPresioni
Publikimi: 05/10/2010


Presioni - Sikur Na
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sikur Na".
3. Video është e këngës "Sikur Na", por nuk këndohet nga Presioni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Presioni:


Komente 0