Më mbaj mend (për 1 muaj)


Presioni - Demelia

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Demelia".
3. Video është e këngës "Demelia", por nuk këndohet nga Presioni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Presioni - Demelia  (Feat. Fat)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Këngë e albumit:

"Kategori E Rond"

Komente

Asnjë Koment

24/07/2012

2012-07-24T01:52:49+00:00......................................................................P p p Pre$ioni
Yeaaaa
Me njerin tem dvet
Me Enterprise Recordings babes
Ky sen shkon per ata
Per ata
Hee ngone
......................................................................

Pre$ioni
......................................................................
Si i burgosni telin un e urrej demelin
Aty ku lulet qelin ti mos e nis themelin
Meno si me bo para me bo pare nuk o marre
Meno me bo idare me qare e pa qare
Te ton mir e din prej qjellit paret zbin
Pa i dhon zor 1 grim prej ZOTIT ski ndime
Ather ti do ta she kur ta sheh do ta nje
Kurgjo sosht pernime si qellimi qe e ke
Osht mir kur e gjen mu kap per at sen
At sen qe ti e nxen te dobishem me mend
Mos ngo qat thojn tjert kan qef met pa dvjer
Tlakmum ose tpjek e me xhepa shterr
Ti biri vetit mas per ty ky o shkas
Mos u bo kelas po livrit sikur bass
Bonu i shperthim mos rri si i ngrit
Tu prit tu prit tu prit kurgjo ski me qit ndrit
......................................................................

Ref:2x Pre$ioni
......................................................................
Si dojna mu ngi qe na mos tkem uri
Kape kape ti 1 kill nisja me punu me mill
Zdojm ashtu na vlla se n'burg mujna me ra
Menoni ju pra shkollim qysh me bo
......................................................................


Ky tekst u dërgua nga  Gazmend
Më Shumë Këngë Nga Presioni:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet