Më mbaj mend (për 1 muaj)

Presioni - Rugt Jon Plot (Feat. Hudra & Bx Albo)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

.......................................................................
Pre$ioni
REKORDET E ILIRVE
Hundra
Bx Albo
.......................................................................

Pre$ioni
.......................................................................
Ky trimi ne gurbet pershendet shokt e vet
Me ket sen per hastret hala pa bo synet
Seni o xeher vrulli i nxet val
Seni u kon hit HIT HALA PA DAL
Ti fabrika qe punon me kapacitet tlart
Ne kemi kualitet si gjithmon tpart
E kush na ka inati guha do tju bjen
Bonu bonu gati ky hit po vjen
.......................................................................


Ky tekst u dërgua nga  GazmendPresioni
Featuring: Cllevio Masoni
Renditja: Top 200
Publikimi: 24/07/2012
Produksioni: Presioni
Mix/Rec: Illyrian Records (Presioni)


Presioni - Rugt Jon Plot
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Rugt Jon Plot".
3. Video është e këngës "Rugt Jon Plot", por nuk këndohet nga Presioni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Presioni:


Komente 0