Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Princesha Morina

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  27
BIOGRAFIA: Princesha Morina është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Dhjetor 2011, Princesha Morina merr pjesë në Ylberi 2011 me këngën "Nje Mije E Nje Nete", në bashkëpunim me Avdyl Morina. Më datë 14 Janar 2012, Princesha Morina publikon videoklipin "Twist Again". Më datë 17 Dhjetor 2012, Princesha Morina publikon videoklipin "Senet E Plastikës", në bashkëpunim me Avdyl Morina. Më datë 6 Janar 2013, Princesha Morina publikon videoklipin "Ne Katun Ka Qka Ska"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Dhurata Haliti

Egzona Kryeziu

Yllka Rexha

Albina Jakupi

Elvira Morina

Arta Grajqevci

Estela Nikoliqi

Lirika Krasniqi

Donika Zhushi

Dea Sabriu

Tags: Princesha Morina


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet