Princi Morina

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Princi Morina është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Më datë 25 Tetor 2017, Princi Morina publikon videoklipin "Ne Pazar". Më datë 25 Tetor 2017, Princi Morina publikon videoklipin "Mos Ke Frike". Më datë 25 Tetor 2017, Princ Morina & Anzotika Dalipi publikojnë videoklipin "Valsi I Aladinit". Muzika e këngës u punua nga Naim Krasniqi, teksti u shkrua nga Naim Krasniqi, ndërsa për orkestrimin u kujdes Naim Krasniqi....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Benjamin Crmjani

Orges Isufi

Troy Turku

Erdin Hasani

Erdin Jakupi

Edi Zymberi

Olti Shaqiri

Anes Rexhepi

Ardit Piraj

Edi Smajli


Tags: Princi Morina, Princ Morina

Krijo Një Kartolinë