A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Princi Rebel (Ani)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Mosha:
  • 24 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Princi Rebel (Ani) është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Ai e filloi karrieren e tij ne vitin 2009 me disa kenge melankolike dhe me pas e vazhdoi ate ne rrymen hip hop. Ai njihet si tekstshkrues dhe punon ne disa studio te njohura si kantautor. Projektet e tij jane videoklipe me nuanca shume terheqese nga audienca. Më datë 21 Mars 2017, Double T publikon videoklipin "E Ta Dish", në bashkëpunim me Princi Rebel. Më datë 29 Prill 2017, Double T publikon videoklipin "Bishe", në bashkëpunim me Princi ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Lilnigga

Don E-C

Mc Kristi

Noka

Gyçe

Don Pine

DiabloMC

Bleks

Klevi ABG's

Alby


Tags: Princi Rebel (Ani)

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019