A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Pristine

Choose star rating

Rating:  4.3 / Votes cast:  83
  • Residence:
  • Sh.B.A. 
BIOGRAFIA: Pristine is a popular singer of Pop music. Unikkatil prezanton Pristine. Kënga e ketij prezantimi mban titullin "Eja Eja" dhe eshte lançuar ne dhjetor 2009. Pjesa më e madhe e këngës performohet nga Pristine. Stili i këngës eshte Urban dhe paraqet një risi për publikun dhe adhuruesit e Unikkatilit....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Kristine Elezaj

Donjeta Krasniqi

Liridona Sinani (Dona)

Erisa Dragoshi

Xhuli (Xhuljeta Kuqi)

Anisa Dervina

Luar

Jona Koleci

Blerina Osaj

Juna Manaj


Tags: Pristine, Pristine, Valbona Palokaj, Unikkatil

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019