A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Prizreni Music Fest

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2 / Votuan:  4
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Prizreni Music Fest është një festival muzikor e njohur. Thonë se gjërat e mëdha ideohen, organizohen dhe zhvillohen nga njerëz të mëdhenjë në qytete të mëdha. Sigurisht që PO! Prizreni së shpejti pritet të jetë krye-qendra e një evenimenti mbarëkombëtarë, me ç’rast pritet të sjell artist të shumtë të estradës shqiptare. “Prizreni Music Fest”, është ky evenimenti muzikor mbarëkombëtarë i cili pritet të filloj me 11 Maj në qytetin më të bukur të shqiptarëve, në Prizren. E sigurisht do të ishte e p...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Flaka E Janarit

Videofesti

Akordet E Kosoves

Kosova Fest

Zambaku I Prizrenit

Polifest

Çelësi Muzikor

Zhurma Show

Mikrofoni I Artë

Netët E Klipit Shqiptar


Tags: Prizreni Music Fest

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019