A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Pro Band

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  14
BIOGRAFIA: Pro Band është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne, popullore dasmash dhe popullore kosovare. Në Dhjetor 2009, Pro Band & Etno Engjujt marrin pjesë në Zhurma Show 2009 me këngën "Moj Kosov O Vllavi Jem". Në Dhjetor 2008, Violeta Kukaj Retkoceri & Pro Band marrin pjesë në Zhurma Show 2008 me këngën "Kush Mashtron". Në Dhjetor 2009, Pro Band marrin pjesë në Zhurma Show 2009 me këngën "Dikush". Më datë 24 Nëntor 2010, Pro Band & Ariana Leti publikojnë videoklipin "Prishtinë - Tiranë". Më datë 28 Prill 2012, Pro Band publikojnë vi...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare

U Knaqëm Tu Knaq (2016)

1 Minut (2014)

Happy Birthday (2014)

Hajde Luj Qyqek (2013)

Me Mysafirët


» Dërgo Një Këngë »

Hajde Luj Qyqek
Martesa
Kaj Moj Nane
Kanagjeqi I Motres
Qanakala
Merak
Te Na
Baxhanak
Gips u Bone (Mire Ja Bone)
Ramazani


Artistë Të Ngjashëm:

Grupi ARB

Asgje Sikur Dielli

Korgelt

Night Rappers

Grupi Mjellma

Ligji Rruges

WNC

Kthjellu

Vellezerit Aliu

Tempulli G


Tags: Pro Band, Pro Bend, Proband

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019