Më mbaj mend (për 1 muaj)


Pro Band - Po Du Veq Me Tpa

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Po Du Veq Me Tpa".
3. Video është e këngës "Po Du Veq Me Tpa", por nuk këndohet nga Pro Band.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Pro Band - Po Du Veq Me Tpa  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

21/11/2012

2012-11-21T09:52:03+00:00Po du veq me tpa

Shoqet e tua nje dit i takova dhe me than se keq mu ke idhnu .Mu idhnove pse nuk te martova shum e re je kan o shpirt per mu. Mu idhnove pse nuk te martova shum e re je kan o shpirt per mu.

ref....
Po du veq me te ty mori dashni sa shum mka marr malli zanin me ta ni.
po du veq me te pa dy fjal me ti than se per ty oj zemer krejt i kisha dhan.

Perveq teje se du askend tjeter edhe pse ti nuk po don me me pa. E harrove shpirt dashnin e vjeter e dikur per mu me lot ke qa, e harrove shpirt dashnin e vjeter e dikur per mu me lot ke qa.

ref......
Po du veq me te pa ty mori dashni sa shum mka marr malli zanin me ta ni.
Po du veq me te pa dy fjal me ti than se per ty oj zemer krejt i kisha dhan.


Më Shumë Këngë Nga Pro Band:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet