Më mbaj mend (për 1 muaj)


Pro Band - Mos Trazo Plagen E Vjeter
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Trazo Plagen E Vjeter".
3. Video është e këngës "Mos Trazo Plagen E Vjeter", por nuk këndohet nga Pro Band.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Pro Band - Mos Trazo Plagen E Vjeter Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Hajde Luj Qyqek"

Komente

Asnjë Koment

19/05/2013

2013-05-19T10:22:25+01:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mos Trazo Plagen E Vjeter" kënduar nga Pro Band.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 3 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
3

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Arber Gjota - Mos Trazo Plagen E Vjeter

syte e zjarrte e helm i zi
qe me premtove ne dashuri
deshte zemren me ma marre
qe te me largohesh krejt pa fjale (2x)

ref:mos trazo plagen e vjeter
me len rehat tash du nje tjeter
mos trazo zjarrin ne zemer
shko tash dashuro nje tjeter (2x)

deshte me ba avanture
por ndermjet formove mure
zemra dashuroj nje tjeter
harrove dashnine e vjeter(2x)

ref:mos trazo plagen e vjeter
me len rehat tash du nje tjeter
mos trazo zjarrin ne zemer
shko tash dashuro nje tjeter (2x)

mos trazo plagen e vjeter
me len rehat tash du nje tjeter
mos trazo zjarrin ne zemer
shko tash dashuro nje tjeter

Donika Ndreca - Mos Trazo Plagen E Vjeter

syte e zjarrte e helm i zi
qe me premtove ne dashuri
deshte zemren me ma marre
qe te me largohesh krejt pa fjale (2x)

ref:mos trazo plagen e vjeter
me len rehat tash du nje tjeter
mos trazo zjarrin ne zemer
shko tash dashuro nje tjeter (2x)

deshte me ba avanture
por ndermjet formove mure
zemra dashuroj nje tjeter
harrove dashnine e vjeter(2x)

ref:mos trazo plagen e vjeter
me len rehat tash du nje tjeter
mos trazo zjarrin ne zemer
shko tash dashuro nje tjeter (2x)

mos trazo plagen e vjeter
me len rehat tash du nje tjeter
mos trazo zjarrin ne zemer
shko tash dashuro nje tjeter

Greta Lazri - Mos Trazo Plagen E Vjeter

qenke gjarper helm i zi qe me premtove ne dashuri
dojshe zemren me ma marr qe te largohesh krejt pa fjale (2x)

(ref)
mos trazo plagen e vjeter lerm rehat tash du nje tjeter
mos trazo zjarrin ne zemer shko tash dashuro nje
tjeter (2x)

nuk mashtrohem me dy fjale qe te filloj nje loje me zjarr deshte me me kall si barut tash perkulesh e me lut

mos trazo plagen e vjeter lerm rehat tash du nje tjeter
mos trazo zjarrin ne zemer shko tash dashuro nje tjeter

deshte me ba avanture por ne mes formove mur zemra dashuroi nje tjeter harrove dashnin e vjeter (2x)

Më shumë këngë me këtë titull:
Më Shumë Këngë Nga Pro Band:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë