Live Video

Pro Band - Moj E Mira E Diaspores


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

24/11/2013

2013-11-24T23:04:38

Këngë e albumit:

"Hajde Luj Qyqek"
Do kaloj une kilometra
Dhe do te te takoj
S'me ndalojne udhet e vjetra
Te te perqafoj

Nuk je larg une te kam afer
Te kam mbyll ne shpirtin tim
Kush te tha se t'kam harruar
Ende je gezimi im

Ref...x2
Moj e mira e Diaspores
T'kam unaze ne gisht te dores
Nuk je larg por jemi ngat
Kilometrat jane shume pak

Do te fluturoj si zog shtegtar
Mbi male e dete
Kudo qe te jesh e fshehur
Une kam me te gjete

Nuk je larg une te kam afer
Te kam mbyll ne shpirtin tim
Kush te tha se t'kam harruar
Ende je gezimi im

Ref...x2
Moj e mira e Diaspores
T'kam unaze ne gisht te dores
Nuk je larg por jemi ngat
Kilometrat jane shume pak

...

Ref...x3
Moj e mira e Diaspores
T'kam unaze ne gisht te dores
Nuk je larg por jemi ngat
Kilometrat jane shume pak


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesi
Më Shumë Këngë Nga Pro Band:

Më Shumë...