Më mbaj mend (për 1 muaj)


Pro Band - Happy Birthday
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Happy Birthday".
3. Video është e këngës "Happy Birthday", por nuk këndohet nga Pro Band.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Pro Band - Happy Birthday Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Happy Birthday"

Komente

Asnjë Koment

10/07/2014

2014-07-10T17:18:23+01:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Happy Birthday" kënduar nga Pro Band.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 0 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
0

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Mastercif - Happy Birthday

strof1:

Happy birthday për ty se Ditlindjen e Feston
Edhee psee nUK jam afer pOr Zemraa taa uron
Edhe pse i kee ShoqNin ngatt në Q`doo momentt
porni sen T`mungOn se un nuk jam prezent
GerkOn me KapeCy vaktin e gjat tu bo diçka
tu prit me u taku prap NaPer pUShim por aka
moment i mir pa Problemerahat smunem me nit
Tu menu Gjat Per vAktin e Mir qE i kena pas ata dit
a i mAN menD momentet tmira ce i kena pas
u afru vakti per tu pa por prap jom tu plas
ti e di se sa shum me mungonzdi cka tboj
dit per dit une vetem per ty po mendoj
kit familja per tej po festojn po vallzojn
Compleannon me gjith zemer ty ta urojn
apo tman menja se ty ditlindjen ta harrova
tani me ket kojnk ty ditlindjen ta urova

ref:
Happy birthday per serkanin
shum urime nga ballkani
uRime DitLindja o serkan
Urime nga aj bab urime nga ajo nan


strof2:
Du me Tpas ngat meje ngjdo moment
se pa tije shum mir e di me mungon ni sen
nuk ohst hera e par qe shum me mungon
zdi pse por zemra jem presenzen ton e don
shum tmira ishin ata momentet e fundit
nzemer tem jesen asniher nuk te humbin
ti mu mke ndimu ne momentet tveshtira
por kishim dhe plot tjera momenta tmira
i vogel je hala shum ke me u rrit dit per dit
kjo kojnk dedikojet ditlindjes jote per ty osht hit
duet ta dish se non e bab ditlindjen ta urjon
n'zemer tkan te dy prande smunen met lon
bon probleme dhe cudija hic st'bohet von
as nuk te intereson se prap e harron
sot ti ke ditlindjen i mbush tre vjet
prande un te uroj shum vite tmira ne jet

Mizzi - Happy Birthday

Ti ditlindjeen e kee sooott
Muaa shum po me mungooon
Gotat mbushen e festooon
See ditlindjen e ke sooott
HAPPY BIRTHDAY

Happy birthday për ty se
Ditlindjen e Festtonn
Edhee psee nUK jam afer pOr,
Zemraa taa urOonnn..
Edhe psee i kee shOqninn ngatt në
Q`doo momentt por, diqkaa po
T`mungOn se nuk jam preezeentt
POr kaLojn edhe kto ditt që e mundin
Këtt largsii se diistancën e zvogloj
Nesee mendoj unë për tyy
Se ti um jepp buzqeshje edhe
N`ditet ma të shtira
Ti um mush me emocion pLot,
Me fjaL t`miraa
Ti um bon mu ndii rahat kur
Diqka tjeterr um mungon
Mjafton zonin me ta ni kur
Um fol në Telefoonn
Po prej tejee duu ma shumm see
Veq ti e meriton
Poo duu q`doo sen mir me bo
Zemren ttanee qe e gzoonn
Po du frymen me ta ni edhe
Fjalt qe mi thu
Po du mir e jo keqq bashk me
Kalu po duu po du
Afer ty me t`pass edhe doren me ta
Prek se tii je e vetmja femer se ma
S`shumtii um tërhjek

Ti ditlindjeen e kee sooott
Muaa shum po me mungooon
Gotat mbushen e festooon
See ditlindjen e ke sooott
HAPPY BIRTHDAY

Ti ditlindjeen e kee sooott
Muaa shum po me mungooon
Gotat mbushen e festooon
See ditlindjen e ke sooott
HAPPY BIRTHDAY

Ti ditlindjeen e kee sooott
Muaa shum po me mungooon
Gotat mbushen e festooon
See ditlindjen e ke sooott
HAPPY BIRTHDAY

Wirusi - Happy Birthday

intro:
Urime ditlindja tlutna mendoje nje deshir dhe ..uroj qe te realizohet ajo deshir

Urime zemer .....Ditlindja jote
kjo dit pom doket si fundi i ksaj bote
jom i mushur mllef nga inati po pelcas
dua ket moment veten ta vras
-- po bertas veten pe kundershtoj
pse me ty gotat nuk mundem ti bashkoj
kisha jep gjithqka sot me ty mu kan
veq edhe niher urime met than
ti sot je e rrethume feston me shoqni
e un i merzitur alkool po pi
pom doket vetja si me ra n'depresion
gjithqka monton as dita nuk pom shkon
nuk mjafton as ni fjal e jemja ne ket dit
sot zemer ti knaqesh un e rri i pit
ket leter tu e shkru edhe loti mpikoj
edhe 100 vjet te tjera zemer ti uroj

ref (Chours) 2x
Sot zemer osht ditlindja jote
e mu pom doket si fundi i ksaj bote
pom vjen inati kur vet ktu po rri
Kur e di qe ti sot feston me shoqni

Sot osht dit e madhe e festa ka fillu
uroj qe sot andrrat tua me tu realizu
Mos rri n'mendime sonte pi edhe luaj
e un sot zemra jem per ty do te vuaj
nuk ka kthim pendim une kto mir e di
T'uroj fat n jet edhe shum lumturi
uroj qe ta harrosh kohen e shkuar
ti harrosh kujtimet dhe njerin e gabuar
Merri let kto fjal se keq nuk du met pa
mos u prek kur nin qe un veten e kom vra
die qe nuk dua nftyren tonde te ket lot
bonu e fort e qendro qe un po shkoj sot
e deri tasht qka shkrujta erdha n'perfundim
se gjithqka mes nesh ishte veq Gabim
Tlutna vazhdo festo pije per mue nje got
se un pa ty skom qka lypi mo ne ket bot

ref (Chours) 4x
Sot zemer osht ditlindja jote
e mu pom doket si fundi i ksaj bote
pom vjen inati kur vet ktu po rri
Kur e di qe ti sot feston me shoqni

Më shumë këngë me këtë titull:
Më Shumë Këngë Nga Pro Band:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë