Më mbaj mend (për 1 muaj)

Pro Band - Oj Kosove  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Happy Birthday"

Komente

Asnjë Koment

10/07/2014

2014-07-10T17:13:52+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Oj Kosove" kënduar nga Pro Band.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Pro Band i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Arber Elezi. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

U qova n`mengjes thash Ti laj syt
kur pe kshyri nuk ka uj
ja nisa me sha e mu nervozu
u Qun tshpis than mos je tranu

pe kalli tv-n nuk ka rrym
qka me boo e ta pshty

reF:

OJ kosov oj nana jon
ti gjithmon je ka-kammpion
pse ska drita e pse ska uj
mos ta nin se mo u msum

Dal nqytet me pi ni kafe
tu hec rruges mzojn do taksirate
e kshyri rrugen sdi ku me shkel
se bjen me ni Grop edhe mo sun del

tash jemi shtet kemi me punu
n`Kosov evropen kena me pru

ref:

OJ kosov oj nana jon
ti gjithmon je ka-kammpion
pse ska drita e pse ska uj
mos ta nin se mo u msumMë Shumë Këngë Nga Pro Band:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet